replicas

Pavel Kašpar

palo-web-03_orez2Kdo jsem? Ten, kdo vám může s PR pomoci

Jsem PR konzultant. Zaměřuji se zejména na strategické poradenství, vztahy s médii, krizovou komunikaci, interní komunikaci, veřejné záležitosti a redakční služby. Public relations se aktivně věnuji od roku 2006.

Pracoval jsem na pozici Marketing a PR manažera výrobní letecké společnosti ZLIN AIRCRAFT, na různých marketingových a poradenských pozicích v agenturách Virklis, Pram Consulting, PR Konektor a Just Communication. Zkušenosti mám z práce redaktora a fotoreportéra regionálního Valašského deníku.

Jsem absolvent PR Akademie APRA (2009), stáže v Ogilvy & Mather. Absolvoval jsem kurz mediálního tréninku – tiskový mluvčí apod.

Narodil jsem se ve Zlíně, absolvoval Fakultu managementu a ekonomiky (Bc.) a Fakultu multimediálních komunikací (Mgr.) Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně (šéfredaktor projektu univerzitní televize Neon TV).

Od roku 2016 Pavel Kašpar/Kaspar PR/ spolupracuje s mezinárodní fullservisovou agenturou inEvidence, specialistou na poradenství v oblasti Customer Advocacy. InEvidence je britská společnost s kancelářemi v Londýně, Mnichově, Singapuru a Kalifornii.

 

LINKEDIN         NA VOLNÉ NOZE

 


Co vám spolupráce se mnou přinese?

» Kvalitní strategii a neotřelé nápady.

» Zveřejnění  tiskových zpráv, článků, komentářů.

» Kampaně milionových mediálních hodnot.

» Relevantní mediální pokrytí a výstupy.

» Zastání komunikace s médii, post mluvčího.

» Pomoc s krizovou komunikací a ovlivňováním veřejného mínění.

Čím se řídím? Systematickou prací…

Koordinuji komunikační aktivity tak, aby byly maximálně efektivní a vzájemně se podporovaly. Samozřejmostí je pro mne strategický přístup v dlouhodobé spolupráci i při přípravě jednotlivých kampaní.


Rychlý kontakt
Tel.: 602 884 030 | Email: pavel.kaspar@kasparpr.cz